Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-100608,t-renault_i_miss_sixty_przedstawiają_w_100%_kobiece_twingo_miss_sixty!.html
Informacja prasowa / Data: 2010-10-07

Renault i Miss Sixty przedstawiają w 100% kobiece Twingo Miss Sixty!

Informacja prasowa

Renault, największy francuski producent samochodów oraz Miss Sixty, międzynarodowy producent odzieży należący do koncernu Sixty, stworzyły wspólnie Twingo Miss Sixty, limitowaną serię Twingo. Prezentowany na Salonie w Paryżu model Twingo Miss Sixty pod koniec tego roku zostanie wprowadzony do sprzedaży w Polsce.

RENAULT TWINGO I MISS SIXTY

Twingo pojawiło się na rynku w 1993 roku, od tego czasu sprzedano na świecie prawie 3 miliony sztuk najmniejszego modelu Renault. Jego popularność na rynku ma zwiększyć wersja Miss Sixty.

Marka Miss Sixty, której początki sięgają 1991 roku, sprzedaje dziś przeznaczone wyłącznie dla pań kolekcje prêt-à-porter i dodatków w stolicach wszystkich państw świata. Miss Sixty jest ceniona za szeroką, innowacyjną kolekcję odzieży dżinsowej, a także za wyjątkowe, ironiczne podejście do mody
i należy obecnie do jednej z najpopularniejszych marek na rynku eleganckiej mody miejskiej.

RENAULT TWINGO MISS SIXTY: W STYLU GLAM ROCKA

Twingo Miss Sixty jest samochodem miejskim, w 100% kobiecym, w którym elegancką sylwetkę połączono z wnętrzem w stylu glamour. Dostępny w dwóch kolorach: Rose Bohème (pudrowy róż) i Noir Nacré (czarna perła) ma wyjątkowy design i wyposażenie zaprojektowane specjalnie dla tego modelu. Wszystkie elementy tapicerki oraz wystroju wnętrza stanowią grę kontrastów kolorystycznych, różu i czerni, nadającą Twingo Miss Sixty zdecydowanie glamrockowy wygląd: obrotomierz i prędkościomierz z różowym obramowaniem, ciemna skórzana kierownica z przeszyciami w kolorze pudrowego różu, obudowa lusterek wstecznych w kolorze lśniącej czerni. Twingo Miss Sixty to samochód o uwodzicielskim czarze z odrobiną ironii, który stawia na kobiecość!

Źródło: Renault