Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-100696,t-zwiekszenie_powierzchni_bagazowej_w_pick_upach.html
Informacja prasowa / Data: 2011-01-06

Zwiększenie powierzchni bagażowej w pick-upach

Informacja prasowa

Pick-upy zostały stworzone z myślą o osobach przewożących rzeczy wymagające odpowiedniego zabezpieczenia. Aby zwiększyć przestrzeń ładunkową tego typu samochodów, warto zainwestować w płaskie aluminiowe zabudowy, wyposażone w specjalne uchwyty bagażowe do mocowania na ich powierzchni np. deski snowboardowej czy nart. Są one dostępne w ofercie sklepu Chromowane.com.

Zwolennicy praktycznych samochodów z otwartym nadwoziem mają możliwość przystosowania swoich pick-upów do zabudowy w zależności od potrzeb. Oferowane przez australijską markę EGR Automotive rozwiązania, przygotowane dla różnych modeli pick-upów, pozwalają ich właścicielom na szerokie wykorzystanie powierzchni bagażowej. Możliwość zabezpieczenia i zamknięcia przestrzeni ładunkowej sprawia, że przewóz różnego rodzaju przedmiotów nie powoduje uszkodzeń podczas podróży. Jest to niewątpliwą zaletą tego typu samochodów.

Sztywna, płaska zabudowa została wykonana z ryflowanej blachy aluminiowej, która nie przepuszcza wody. Ładunek, który wymaga zabezpieczenia przed złymi warunkami atmosferycznymi, można umieścić pod pokrywą, natomiast sprzęt mniej narażony na szkodliwe oddziaływanie deszczu, śniegu, i tym podobnych czynników - na specjalnych uchwytach przykręconych do wzmacnianych belek. Aby poprawić stabilność bagażu, można go też przymocować do boków klapy poprzez system dodatkowych oczek przeznaczonych dla pasów transportowych. Maksymalne obciążenie pokrywy wynosi 100 kg.

Zabudowy są otwierane w tylnej części nadwozia. Zostały wyposażone w zabezpieczające je zamki. Posiadają także rozmieszczone po bokach dwa amortyzatory gazowe, które ułatwiają otwieranie klapy zabudowy (maksymalnie pod kątem 70 st.), a także chronią ten element bezpośrednio po jej podniesieniu. Montaż tego rodzaju elementów nie wymaga ingerencji w nadwozie. Zabudowa idealnie zakrywa burty, dzięki czemu między nią a nadwoziem nie występują żadne przerwy. W razie potrzeby można ją bardzo szybko zdjąć.

Wszystkie produkty marki EGR Automotive, dostępne w sklepie Chromowane.com, tworzone są w oparciu o certyfikaty - jakościowe ISO9001/TS16949 i środowiskowe ISO14001. Wykonane z najwyższą precyzją, odpowiadają potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Więcej informacji na www.chromowane.com

KNS Ltd specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów tuningowych. Współpracuje ze znanymi w branży producentami i dystrybutorami, takimi jak EGR Australia, Jacky Auto Sport, FK Automotive, Dectane oraz wieloma polskimi dostawcami. KNS Ltd jest właścicielem sklepu internetowego Chromowane.com. Prowadzi sprzedaż akcesoriów tuningowych zarówno dla Klientów Indywidualnych, jak i Profesjonalistów.