Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-100812,t-limitowana_edycja_volvo_c70.html
Informacja prasowa / Data: 2011-11-25

Limitowana edycja Volvo C70

Informacja prasowa

Deska rozdzielcza pokryta skórą i 18” calowe felgi, to tylko niektóre wyróżniki limitowanego Volvo C70 Inscription. Ekskluzywna wersja auta powstała w oparciu o nową filozofię Volvo – „Volvo zaczyna się od Ciebie”. Samochód już w tym miesiącu trafi do sprzedaży, a jego roczną produkcję ograniczono do 2 000 egzemplarzy.

Volvo C70 Inscription

Nowa wersja wyposażenia – Inscription uwzględnia zmiany w zewnętrznej stylistyce samochodu, jak i we wnętrzu. Zewnętrznym wyróżnikiem samochodu są:

  • 18” calowe czarne felgi,
  • lakierowany wlot powietrza,
  • światła LED do jazdy dziennej.

Z kolei we wnętrzu skupiono się na desce rozdzielczej, która teraz jest pokryta skórą, oraz dedykowanej tapicerce Sovereign Hide w tonacji czerni lub jasnego beżu.

Volvo C70 Inscription

Volvo C70 w wersji Inscription jest dostępne w trzech kolorach: czerń bazaltu (Black Stone), metaliczna czerń szafiru (Black Sapphire) oraz biel lodowca (Ice White). Nową wersję wyposażenia można zestawić ze wszystkimi wersjami silnikowymi dostępnymi w Volvo C70 – D3, D4 i T5.

Volvo C70 Inscription

C70 Inscription po raz pierwszy zostanie zaprezentowane na targach w Los Angeles Auto Show, który rozpoczyna się 16 listopada 2011 roku. Sprzedaż auta również rozpocznie się w listopadzie 2011 roku, a jego roczna produkcja jest ograniczona do 2000 egzemplarzy.

Źródło: Volvo, fot. Volvo