Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-100826,t-nowa_honda_cr_v.html
Informacja prasowa / Data: 2012-10-29

Nowa Honda CR-V

Już w październiku do sprzedaży trafi najnowsze dzieło japońskich konstruktorów Hondy – CR-V. Nowa wersja została gruntownie zmodyfikowana. Stylistycznie od razu widać, że mamy do czynienia z popularną CR-V. Amatorzy nowatorskich rozwiązań stylistycznych zapewne nie znajdą tu niczego dla siebie. Samochód zachował tradycyjne kształty.

Trudno do czegoś się przyczepić, wszystko jest po prostu na swoim miejscu. Najnowsza Honda oferowana będzie z napędem na dwa lub cztery koła. Honda crv ceny wersji z napędem na cztery koła będą nieco wyższe od wersji z napędem na jedną oś (o około 8 tysięcy złotych). Warto jednak przemyśleć zakup droższej wersji, różnicę poczujemy szczególnie zimą jeżdżąc po śniegu i błocie pośniegowym.

Według najnowszych informacji honda crv ceny zaczynać się będą od 94 900 zł (wersja z napędem na dwa koła i z benzynowym silnikiem 2.0l). Najtańsza wersja z napędem na cztery koła to wydatek rzędu 111 500 zł. Wydaje się, że to dużo, ale porównując ceny do konkurencyjnych samochodów, oferta Hondy jest atrakcyjna. Za ponad 100 tysięcy złotych dostaniemy bardzo dobrze wyposażony samochód z napędem na cztery koła. Oficjalne honda crv ceny mogą się nieco zmienić. Najlepiej samemu udać się do salonu, usiąść w nowej CR-V i porozmawiać o niej z dealerem.