Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-161,t-sound_of_tuning_2008___26_27_kwietnia_2008___lublin.html
Informacja prasowa / Autor: Informacja Prasowa / Data: 2008-04-07

Sound of Tuning 2008 - 26-27 kwietnia 2008 - Lublin

Informacja prasowa

Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji, a w szczególności tuningu i mocnego brzmienia w samochodzie na drugą edycję targów „SOUND OF TUNING”, które odbędą się w Lublinie, na terenie Międzynarodowych Targów Lubelskich w dniach 26-27 kwietnia.

Sound of Tuning to jedyna impreza motoryzacyjna we wschodniej części Polski o ogólnopolskim zasięgu. Obecność wiodących producentów i dystrybutorów z branży car audio, tuningu, kosmetyków samochodowych i multimediów zagwarantuje zapoznanie się z najnowszymi technologiami, dokonaniami oraz ofertą produktową dostępną na rynku. Swoje nowości pokażą także koncerny samochodowe.

Sound of Tuning to również tuning prywatny. Dla prywatnych właścicieli kompleksowo przerobionych aut zostanie wydzielony teren wokół hali, gdzie będą mogli zaprezentować swoje „cacka”. Podobnie jak w roku ubiegłym targom będzie towarzyszyć I eliminacja Mistrzostw Polski w Car Audio organizowana przez PASCA.

Premierowa edycja Sound of Tuning okazała się ogromnym sukcesem zarówno dla organizatorów jak i wystawców. W 2007 roku na powierzchni wystawienniczej 3200 m2 zgromadziliśmy 30 firm z całego kraju. Zwiedzający (ok. 7000) mogli podziwiać przeróbki aut, akustyczne modyfikacje oraz zaopatrzyć się w akcesoria tuningowe. Fani mocnych dźwięków mieli okazję zobaczyć z bliska ok. 25 aut prywatnych właścicieli startujących w MP Car Audio.