Artykuł pochodzi ze strony www.info-samochody.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-samochody.pl/artykul,id_m-167,t-zamieśc_reklame_na_www.infosamochody.pl.html
Informacja prasowa / Autor: InfoSamochody / Data: 2009-06-08

Zamieść reklamę na www.infosamochody.pl

Jeżeli jesteś zainteresowany dotarciem do szerokiej rzeszy osób odwiedzających naszą witrynę zamieść reklamę w naszym Wortalu. Atrakcyjne ceny i świetna grupa docelowa to nasze atuty. Sprawdź...

O InfoSamochody.pl

Info-samochody.pl to portal prezentujący w przystępny dla każdego sposób tematykę motoryzacyjną. Od maja 2007 roku zajmujemy się opisywaniem zagadnień związanych z samochodami i motoryzacją. W tym czasie zyskaliśmy grono stałych czytelników oraz renomę rzetelnego i aktualnego źródła informacji o motoryzacji. Portal nasz skierowany jest głównie do osób chcących pogłębić swą wiedzę na temat motoryzacji – dlatego też nasze artykuły staramy się redagować tak, aby każdy mógł wynieść z nich jak najwięcej informacji nawet nie posiadając do tego przygotowania merytorycznego.

InfoSamochody.pl w liczbach

Nasz portal także w statystykach prezentuje się bardzo dobrze. Co miesiąc odwiedza nas nawet 47 tysięcy unikalnych użytkowników, z których każdy odsłania stronę średnio 3 razy. Dobre pozycje w internetowych wyszukiwarkach powodują, że trafia do nas duża część osób poszukujących w Internecie informacji o motoryzacji i samochodach.

Poniżej statystyki portalu z 31 września 2010 (za Google Analytics):

Dlaczego warto reklamować się na InfoSamochody.pl?

Wymienione w powyższym rozdziale cechy powodują, że nasz portal jest idealnym miejscem do reklamy produktów i usług branży motoryzacyjnej. Reklamodawcy mają pewność, że ich przekaz reklamowy trafi do idealnej grupy docelowej – ludzi, którzy szukają informacji o samochodach i motoryzacji. Gwarantuje to dużą skuteczność reklamy, a w konsekwencji dużą jej opłacalność.

Nasza oferta

Oferujemy wyświetlanie reklamy banerowej w różnej formie i w różnych miejscach witryny. Reklamę możesz skierować do użytkowników z danego rejonu polski, możesz określić ile razy każdy użytkownik ją zobaczy lub też określić dokładnie kiedy reklama ma się wyświetlać.

Nie masz jeszcze pomysłu na reklamę w Internecie? Chętnie poradzimy co zrobić, aby reklama ta dała Ci maksimum zysku. Nie masz banera – wykonamy go dla Ciebie za darmo.

Minimalna wartość zamówienia wynosi 500 zł netto. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen i warunków zamieszczenia reklamy.

Aby uzyskać więcej informacji lub zamówić reklamę na InfoSamochody.pl prosimy o kontakt. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt w sprawie reklamy:
Marcin Chrapka
email: mchrapka@dimpart.pl
tel. kom.: 0 508 729 983

Cennik i oferta

Cennik i oferta w wersji do druku w formacie pdf znajduje się tutaj:
Oferta reklamowa i cennik InfoSamochody.pl

Lokalizacja reklamy